Kanapių sėklos – maistas sportininkams

kanapiu seklosSportuoti darosi vis populiariau. Baseinai ir sporto klubai atsidarinėja kiekvienam pakampyje. Žmonės renkasi ekologišką kelią. Maži vaikai yra mokomi sveikos gyvensenos pagrindų. Per televiziją matoma vis daugiau laidų apie sveikatą. Sveikata čia – tik viena dėlionės dalis. Kita dalis – elementariausia estetika. Visi nori atrodyti kuo gražiau. Įdegę, kūdi, raumeningi. Todėl sporto klubuose yra pasirenkamos specialios programos. Jos leidžia atsikratyti nereikalingo svorio ar užsiauginti raumenų masę. Su tokiais tikslais sportuoja tiek vyrai, tiek moterys.

Ir šioje vietoje iškyla dilema: raumenų norisi, bet nesinori bereikalingai varginti kūno su visokiais maistiniais papildais raumenims auginti. Norisi kažko natūralesnio, labiau besisiejančio su ekologišku ir natūraliu keliu. Varškė yra vienas iš tų pasirinkimų, bet ne kiekvienas nori kiekvieną dieną valgyti po lėkštę varškės. O baltymų joje irgi nėra tiek daug, kiek visokiuose papilduose. Juk todėl žmonės apskritai renkasi baltymų ekstraktus ir papildus. Juos vartoti labai paprasta, jie neturi jokio skonio. Tiesiog užgeri kapsulę vandeniu ar išmaišai miltelius stiklinėje vandens ir tiek žinių. Viskas labai paprasta ir patogu.

Visų besirenkančių ekologišką kelią laimei yra alternatyva tokiems pasirinkimams. Tai reiškia, kad jums nereikės nei kiekvieną dieną kimšti varškę ir paskui šlykštėtis į ją pažiūrėjus, nei kimšti į save cheminius preparatus, kurie paskatintų raumenų augimą. Yra natūrali ir ekologiška alternatyva – kanapių sėklos. Neišsigąskit! Taip, tai yra sėklos to augalo, kuris yra naudojamos narkotinėms medžiagoms gaminti, t.y. marihuanai, vadinamajai žolei. Tačiau to išsigąsti tikrai nereikėtų, nes kanapių sėklos yra visiškai sveikos! Maža to, jos yra tiesiog dangiškai maistingos. Labai mažai maisto produktų gali pasigirti tokiu išskirtiniu maistingumu, todėl jos labai panašios į chia sėklas.

Kuo naudingos kanapių sėklos? Akivaizdžiausias dalykas šio straipsnio kontekste – baltymai. Apie pusę viso kanapių sėklų svorio sudaro baltymai. Tai yra kokybiški ir visas svarbiausias amino rūgštis turintys baltymai, todėl tai ne tik padės augti raumenų masei, bet ir aprūpins kūną kitomis svarbiomis medžiagomis. Kad šiose sėklose baltymų yra daug galima suprasti iš to, kad daug baltyminių papildų yra gaminami iš kanapių sėklų. Sportininkai dažnai renkasi net ne pačias kanapių sėklas, bet kanapių sėklų baltymų miltelius. Todėl tai yra tobulas būdas papildyti savo baltymų atsargas kiekvieną dieną. Galite rinktis pačias kanapių sėklas ir gauti ne tik baltymų, bet ir kai ką daugiau. Galite rinktis tiesiog baltymų ekstraktą, kas irgi yra geriau ir natūraliau nei dirbtiniai, sintetiniai baltymų papildai.

Šios sėklos naudingos ir tuo, kad kaip ir chia sėklose yra aptinkama naudingų riebalų. Tai gerieji riebalai, kurie padės atsikratyti cholesterolio ir leis geriau jaustis. Todėl šių sėklų vartojimas gali kuo puikiausiai pakeisti kasdieninę žuvų taukų dozę. Kanapių sėklos – mažiausiai du viename! O sužinoję, kad jose yra ir dar daug, daug daugiau mineralų ir vitaminų tikrai panorėsite jų įsigyti. Jei norite daugiau raumenų – rinkitės kanapių sėklas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *